انواع روش های خرید و پرداخت

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی :

بهترین روش برای پرداخت خرید اینترنتی استفاده از درگاه اینترنتی هست. این روش هم بسیار آسانتر از روش های دیگر پرداخت است و هم اینکه زمان کمتری برای آن لازم است.

مهمترین مساله در پرداخت از طریق درگاه اینترنتی این است که کارت بانکی شما دارای رمز اینترنتی  باشد. اگر هنوز این رمز را دریافت نکردید با مراجعه به یکی از خودپردازهای بانک خود در تمام کشور می توانید از طریق خودپرداز اقدام به دریافت رمز دوم کارت خود نمایید. یا اینکه به داخل بانک مراجعه و از با ارائه کارت شناسایی خود درخواست رمز اینترنتی برای کارت بانکی خود نمایید. 

اگر تا کنون از این روش استفاده نکردید می بایستی بدانید دیر یا زود مجبور خواهید شد با این روش پرداخت همراه شوید.

چگونه از این روش استفاده کنید :

هنگاهی که شما محصولات مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کردید به مرحله ” پرداخت ” می رسید. در این مرحله آیتم ” درگاه اینترنتی ” را انتخاب می کنید. و کلید ادامه را می زنید.

شما به صفحه درگاه اینترنتی بانک مورد نظر وصل می شوید که در آن صفحه اسم سایت نیز درج شده است. تمام درگاههای اینترنتی اینترنتی ایران به آدرس شاپرک  بانک مرکزی وصل می باشند .

صفحه درگاه پرداخت شامل 5 بخش مهم و ضروری می باشد که 4 بخش آن مربوط به خود کارت بانکی است. ما در تصویر زیر از طریق تصویر به شما در شناسایی و تکمیل فرم کمک خواهیم کرد :

behpardakht

بعد از تکمیل فرم دکمه پرداخت را می زنید به صفحه ای منتقل می شوید که در آن اطلاعات پرداخت همچون شماره رهگیری و مبلغ و … را مشاهده می کنید و دکمه سبز را می زنید تا پرداخت شما تکمیل شود.

خرید و پرداخت از طریق انتقال مستقیم بانکی

در این روش شما پس از انتخاب محصول مورد نظر خود در قسمت تسویه حساب گزینه کارت به کارت بانکی را انتخاب می کنید. در هنگام انتخاب این گزینه شماره کارت های ما نمایش داده می شود که شما می توانید از به دلخواه از کارت بانکی مورد نظر خود استفاده بکنید.

با توجه به اینکه کارت به کارت بانکی در شبکه شتاب مشمول 500 تومان هزینه می باشد بهتر است برای پرداخت از کارت های بانکی هم اسم کارت های بانکی ما استفاده بکنید. مثلا از کارت بانک ملت خود به کارت بانک ملت ما و از خودپرداز بانک ملت واریز نمایید.

تا زمانی که شما پرداخت را انجام نداده اید محصول مورد نظر ارسال نخواهد شد. شما 24 ساعت فرصت دارید تا پرداخت را انجام دهید.
پرداخت خود را مستقیما از طریق خودپرداز به کارت بانکی و یا شماره حساب درج شده واریز نمایید و بعد از پرداخت 4 رقم آخر کارت خود را به همراه مبلغ پرداختی به شماره 3000255144 سامانه این فروشگاه ارسال نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *